Haber
Zonguldak’ta Jandarma Ekipleri tarafından inceleme gerçekleştirildi
![](https://haber-bunyan.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/zonguldakta-jandarma-ekipleri-tarafindan-inceleme-gerceklestirildi-eCuNr3jZ.webp)
Zonguldak’ta jandarma ekiplerince 118 işçiden oluşan 41 grubun katılımıyla denetim gerçekleştirildi.
“Huzurlu Sokaklar” uygulaması Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı tarafından 2 Ağustos 2023 tarihinde 10:00 ve 22:00 saatleri arasında 41 ekip ve 118 çalışanın katılımıyla gerçekleştirildi. Uygulamada; 3 bin 22 kişi ve 856 araç sorgulandı.
Yapılan sorgulamalar sonucunda; 1’i Hizmete Güveni Suistimalden, 1’i Ağaç Yağmalamaktan, 2’si Kasten Yaralamadan, 1’i Kumar Oynamaya Yer ve Fırsat Sağlamadan olmak üzere toplam 5 kişi hakkında dava açıldı. – ZONGULDAK