Yaşam

Aysun Kayacı… BODRUM’DA KEYİFLİ!

Bir dönemin en beğenilen modellerinden biri olan Aysun Kayacı, yıllar sonra ortaya çıktı. 2012 yılında yurtdışına taşınan model geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye geldi. Bodrum’da tatilde olan Kayacı, siyah mayosuyla objektiflere takıldı.

BODRUM’DA TATİLDE

1997 yılında katıldığı güzellik yarışmasında 3. seçilen Aysun Kayacı, yıllarca modellik ve oyunculuk yaparak adından söz ettirdi.

Yıllardır “Benim oyum dağdaki çobana eşit olamaz” sözüyle adından söz ettiren Kayacı, Efe Kapancı ile nikah masasına oturduktan sonra 2012 yılında Londra’ya yerleşti. Uzun süredir görünmeyen Kayacı sonunda ortaya çıktı.

Ünlü modeli Bodrum’da objektiflere takıldı.

TÜRKBÜKÜ’NDE TATİL KEYFİ

Bu yaz Türkiye’nin tatil cenneti Bodrum’a gelen Aysun Kayacı, önceki gün Türkbükü’ndeki evinin iskelesindeki objektiflere yansıdı.

‘Zehirli Çiçek’, ‘Kedi Kapı’, ‘Doktorlar’, ‘Sessiz Gemiler’ ve ‘Gece ve Gündüz’ dizilerinde kamera karşısına geçen 44 yaşındaki eski model keyifli vakit geçirdi. arkadaşlarıyla tatilde.

ARKADAŞLA EĞLENCELİ ANLAR

Efe Kapancı ile evliliğinden Maya adında bir çocuğu olan ünlü isim, iskelede dans ederek kurtlarını döktü.

Aysun Kayacı, her adımında dergiGündemden düşmediği günlerin aksine uzun süre kameralardan uzak bir formda hayatına devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu